O mnie

Paulina Oleśkiewicz – jestem Coachem ICF na poziomie ACC, ukończyłam Studia Coachingu w Instytucie Mukoid na poziomie PCC, kurs Certyfikowany Mentor Kognitywny w Bennewicz Instytut Kognitywistyki, studia podyplomowe z Psychologii pozytywnej, szereg kursów dotyczących coachingu biznesowego, m.in. kurs Coaching Essentials w Coachwise. Studiuję psychologię w Collegium Humanum, Szkole Głównej Menadżerskiej. Praktykuję Racjonalną Terapię Zachowań, skończyłam Kurs RTZ w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Jestem również przedsiębiorcą, prowadziłam działalność w Polsce, jak i za granicą. Byłam Lider i kierownikiem projektów w duńskich firmach. Jestem człowiekiem wszechstronnym, ale i ciągle się rozwijającym. 

Nie ma rzeczy niemożliwych, nigdy nie mów nigdy. Działaj

MH4A3354

Moja droga do zawodu coacha jest… jak to w moim przypadku długa, ale dzięki temu bardzo świadoma. Kiedy kilka lat temu zaczynałam moją drogę zawodową robiąc wiele: pracowałam w urzędzie, próbowałam swoich sił jako dyspozytor, byłam w wojsku, call center, windykacji, sprzedaży, aż natrafiłam na możliwość wyjazdu do Danii. I tam znowu pojawiała się niestandardowa praca jak na kobiece możliwości, ale nie ma rzeczy niemożliwych, na kilka musimy poświecić więcej czasu i tym samym po kilku miesiącach miałam już pierwszą własną firmę. Po kolejnych, zostałam liderem męskiej grupy pracowników z rożnych części Europy.

Czego mnie ten okres mojego życia nauczył, że tylko wiara we własne możliwości jest w stanie pomóc nam w osiąganiu sukcesu w najtrudniejszych momentach, podczas drogi do tego sukcesu. Mijały lata, uczułam się na własnych błędach, ale i błędach innych ludzi. W pewnym momencie poczułam, że nie mam celu, osiągnęłam wszystko co chciałam, poczułam tzw. sufit nad głową i nadszedł moment, w którym znalazłam się na dobrej drodze do wypalenia zawodowego. I właśnie wtedy pierwszy raz spotkałam się, z pojęciem coachingu, oczywiście nie od razu zaufałam w pełni, że ta metoda pomoże mi zdefiniować cel, określić siebie i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Myliłam się zmieniła moje spojrzenie na swoje zasoby i możliwości. Po jakimś czasie uznałam, że psychologia, coaching stają się moją pasją. Ale tutaj również musiałam przejść drogę, aby móc ustawić sobie odpowiedni cel i oszacować możliwości. Nie jest tak, że człowiek nauczy się teorii i wie już wszystko.

MH4A3483

 Z racji tego, że miałam różne doświadczenia z biznesem, chciałam od niego trochę uciec, więc rozpoczęłam dziania na polu life coachingu. Po kilku miesiącach rożnych spotkań z kobietami, które działają w sferze swoich własnych firm lub na stanowiskach zarządzających w korporacjach, firmach międzynarodowych, jak i tych z polskimi korzeniami, uznałam, że biznes i rozwój siebie w biznesie, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu (należy tutaj zaznaczyć jasno, że coaching nie leczy wypalenia zawodowego) to jest to, czym ja się chce zajmować. Chcę być partnerem dla osób, które potrzebują w tym zakresie pomocy, aby mogły uzmysłowić sobie nowy cel i działać.

Edukacja

Klienci o mnie

Paulina jest zaangażowaną i pełną pasji kobietą! Rozmowa z nią utwierdziła mnie w przekonaniu, iż droga mojego rozwoju zawodowego jaką wybrałam jest słuszna i zmotywowała mnie do działania. Rozwiałam swoje obawy i lęki, wiem jak przygotować się na kryzysowe sytuacje i jak z nimi działać. W zgodzie ze sobą!  

Karolina

Paulina jest świetnym Coachem. Do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Na każdej sesji z nią, czuję się wysłuchana i zrozumiana, co jest dla mnie bardzo ważne. Jej pytania inspirują do myślenia, a postawa – do działania, do zmiany patrzenia na siebie i na swoje dotychczasowe życie. Z całego serca ją polecam. Nie tylko, jako Coach, również, jako Kobieta.

MAGDA
Partnerzy:
266034099_3033244353616876_7450822998848463696_n
ICF_Member
Shopping Cart